STRATEJİK İŞLER

KARİYER

Ekibimiz farklı sektör, çok uluslu bakış açısı ve deneyim ağı ile danışanların projelerinde ilk adımdan hedefini gerçekleştirecek noktaya kadar sunduğu danışmanlık hizmeti ile verimli ve başarı odaklı bir yaklaşım izler. Projelerde, ekibimiz ile Uluslararası Standartlarda Proje Yönetimi ve Yönetim Danışmanlığı uygulamaları standardı ile sizler de hizmet sunmak isterseniz, aşağıda uygun programa başvurunuzu yapınız.

MASTERCLASS DANIŞMANLIK PROGRAMI

Stratejik İşler Danışmanlık projelerde yaratıcı stratejiler geliştirerek, platform paydaşlarımızın bireysel ve kurumsal gelişimine, büyümelerine ve değişimi yönetmelerine katkı sağlama odağındayız.

Paydaşlarının iş modeli tasarımları ile rekabetçi üstünlük kazanmalarını ve uzun vadede değerlerini yükseltmesine destek oluruz.

Siz de bu alanda sürdürdüğümüz projelerin parçası olmak istiyorsanız danışmanlık projeleri için başvurunuzu bekleriz.

Başvur

FIRST STEP ONLINE Staj Programı

Staj programı, üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan 3., 4. sınıf öğrencileri ve yeni mezunlar için tasarlanmış 8 haftalık özel bir programdır.

Program hakkında detay bilgiyi staj programı sayfasından alabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

kariyer

aktif ilanlar

Proje Asistanı

Danışmanlık ofisimiz bünyesinde yürütülen iç ve dış projelere destek olmak üzere Proje Asistanı istihdam edilecektir. Kendisine verilen iş adımlarını proje yönetim metodolojisi ve tekniklerini kullanarak, zamanında ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekten sorumlu olacak ekip üyemiz, problemleri analiz eder, çözüm önerilerinde bulunur ve projenin işleyişine destek verir.


Başvurularınızı kariyer@stratejikisler.com adresine mail ile bize ulaştırabilirsiniz.

İş Analisti

İşletmelerin iş süreçlerini değerlendirme, gereklilikleri öngörme, iyileştirme alanlarını açığa çıkarma ve çözümler üretme faaliyetlerini yürütecek İş Analistleri istihdam edilecektir. Bir proje veya programın ihtiyaçlarını belirleyerek, bunları Proje Yöneticisi ve/veya Danışmana iletecek, iş sorunlarına teknik çözümler geliştirmek veya şirketin satış çabalarını ilerletmek için çalışacak adaylar ilanımıza başvurabilir.


Başvurularınızı kariyer@stratejikisler.com adresine mail ile bize ulaştırabilirsiniz.