ÜYELİK

NEDİR?

NEDİR

İş hayatının ve yaşamın rutinleri içerisinde günleri birbiri ardına yaşarken, yeni bir şeyler keşfetmek, değişen dünyaya ayak uydurmak, sosyal bir ortam içerisinde mottomuzda yer aldığı üzere öğrenme, paylaşma ve gelişme odaklı bir topluluk ile bir arada olmak isteyenler için geliştirilen bir dijital platformdur.

NE SUNAR

Gelişimimize ve verimliliğimize katkı sağlayacak araçlara pratik ve hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Sizi konunun uzmanları ile buluşturur. Özet bilgiler ile farkındalık oluşturulur, paylaşımlar ve networking ile işbirlikleri kurmayı sağlar.


ÜYELİK

NEDEN KATILMALISIN?

Stratejik İşler, bireysel ve kurumsal gelişim çalışmaları kapsamında platform üyesi olarak programlardan avantajlı yararlanma imkanı sunmaktadır.

GELİŞİM

İşletmecilik alanı ile ilgili eğitim programları aracılığıyla gelişimine katkı sunar.

BİLGİ

Paylaşılan haber bülteni ve bilgi notları ile iş dünyasındaki gelişmeleri size özel bir paylaşım ile ulaştırır.

ETKİLEŞİM

Sunduğu iletişim platformu sayesinde katılımcılar ile sürekli bir iletişim ortamında kalmayı sağlar.

DENEYİM

Çalıştay, seminer ve sohbetler aracılığıyla alanında uzman kişiler ile deneyim paylaşımı ortamı oluşturur.

ÜYELİK

PROGRAM

SEMİNER

Haftada bir gerçekleştirdiğimiz etkinliklerdir. Online 90 dakikalık programlarla alanında uzman kişileri ağırlayarak gerçekleştirilir.

BULUŞMA

Aylık networking aktivitesidir. Gündem hakkında bilgilendirmeyi takiben üyelerin etkileşimi sağlanır.

ÇALIŞTAY
Üç ayda bir gerçekleştirilen kişisel yol haritanızı değerlendirme imkanı bulduğunuz çalıştaydır. 90 günlük bireysel gelişim ve yol haritası çalışması yapılır.
ZİRVE
Yılda bir gerçekleştirilen üyelere özel kapalı etkinliktir. Konuşmacılar, söyleşiler ve paylaşımlar ile özel bir program hazırlanarak sunulur.
BÜLTEN
Haber Bülteni ve Bilgi Notları ile gündem konuları çerçevesinde hazırlanmış özel raporlara ulaşım imkanıdır.
NETWORK
Üyelere özel kullanıma sunulan kapalı bir ağ ortamında etkileşim imkanı bulabilecekleri iletişim ortamıdır.

İş ve sosyal hayata dair paylaşımların gerçekleştiği, sizin gelişiminize odaklanmış bir toplulukta ÖĞREN.PAYLAŞ.GELİŞ. mottomuzu yaşayacağımız platformumuza siz de katılın. Aramıza katılarak topluluğumuza ve kendinize değer katın!

Bilgi güçtür.

Francis Bacon

ÜYELİK

KONU BAŞLIKLARI

STRATEJİ

Strateji, izlem, bir ulusun veya uluslar topluluğunun, barış ve savaşta benimsenen politikalara destek vermek amacıyla politik, ekonomik, psikolojik ve askerî güçleri bir arada kullanma bilimi ve sanatı.

 • Stratejik Düşünme
 • Çevik Strateji
 • Mavi Okyanus Stratejisi
 • SWOT / TOWS Analizi
 • İşletme Tasarımı
 • Rekabet Analizi

YÖNETİM

İdarecilik, bir şirketin, organizasyonun yönetimidir. Yönetim, bir kuruluşun stratejisini belirleme ve çalışanlarının çabalarını koordine etme faaliyetlerini içerir. Finansal, doğal kaynak, teknoloji ve insan kaynakları gibi kaynakların etkin kullanılması ile hedefine ulaştırır.

 • Temel Çevre Analizi
 • VUCA Dünyası
 • Proje Yönetimi
 • Değişim Yönetimi
 • Kriz Yönetimi
 • Dengeli Karne (The Balanced Scorecard, BSC)
 • Kıyaslama (Benchmarking)
 • Hedef Odaklı Yönetim (OKR)

LİDERLİK

Lider ya da önder, bulunduğu çevreye yarar sağlayan, süregelen gelenekte köklü değişiklikler yapan ve çevreyi yönetmek için sorumluluğu; sezgi, zeka ve bilgiye dayalı karar ve uygulamalarla taşıyan kişiye denir. Lider; elindeki gücü kullanabilme kapasitesine bağlı olarak, çevresini etkileyen kişidir.

 • Stratejik Liderlik
 • Çevik (Agile) Liderlik
 • Eleştirel Düşünme
 • Sistemsel Düşünme

GİRİŞİMCİLİK

Girişimcilik, iktisadi mal veya hizmet üretimi için üretim faktörlerinin bir araya getirilerek, ekonomik fırsatların yeni değerlere dönüştürüldüğü organizasyonun oluşturulmasıdır.

 • Platform İş Modeli
 • İş Modeli Tuvali
 • İş Planı ve Fizibilite

İNOVASYON
İnovasyon, yeni yaratıcı fikirlerin veya buluşların ekonomik alanlara uygun hale getirilip uygulanması. Bir diğer tanımıyla, gözle görülür açık ihtiyaçların çözümüne yönelik sunulmuş yaratıcı çözümler süreci.


 • İnovasyon ve Farklılaşma
 • İnovatif Düşünme
 • Tasarım Odaklı Düşünme

DİJİTAL DÖNÜŞÜM
Dijital dönüşüm, toplumsal ve sektörel ihtiyaçlara dijital teknolojilerin entegrasyonuyla çözüm yaratmanın ve buna bağlı olarak iş yapış şekillerinin ve kültürün gelişmesi ve değişmesi sürecini tanımlayan bir ifadedir.

 • Dijital Dönüşüm
 • Dijital Araçlar


ÜYELİK

SIK SORULAN SORULAR

Üyelik nedir?

İş hayatının ve yaşamın rutinleri içerisinde günleri birbiri ardına yaşarken, yeni bir şeyler keşfetmek, değişen dünyaya ayak uydurmak, sosyal bir ortam içerisinde mottomuzda yer aldığı üzere öğrenme, paylaşma ve gelişme odaklı bir topluluk ile bir arada olmak isteyenler için geliştirilen bir dijital platformdur. 

Neden ihtiyaç var?

Günlük rutinimizde kişisel gelişimize odaklanma imkanı bulamayız. Değişim bir taraftan devam ederken biz de gelişimimizi sürdürmek ve verimliliğimize katkı sağlayacak araçlara, eş seviye çalışanların uyguladıkları metotları keşfedecek pratik ve hızlı bir etkileşim ortamına ihtiyaç duyarız. Bu platform iş dünyası gündemindeki konuların uzmanlar tarafından sunulmasını, özet bilgiler ile farkındalık oluşturmayı, üyelerin paylaşımları sayesinde networking ile işbirlikleri kurmayı sağlar.

Üyelik modeli nedir?

Platform içerisinde yer alan her bir etkinliğe bireysel ücret ödemesi yaparak katılma imkanı bulursunuz. Bununla birlikte, üyelik modeli ile etkileşimin sürekliliğini sağlamak üzere sizlere avantajlı aylık veya yıllık üyelik imkanı da sunmaktayız. Bu sayede, avantajlı bir fiyattan yararlanırken size özel sunulan ek etkinliklere de katılma imkanı bulursunuz.

Üyeliğim hangi etkinlikleri kapsamaktadır?

Üyelik Stratejik İşler kapsamında gerçekleştirilen her türlü etkinliği kapsamaktadır.

Ödeme sistemi nedir ve güvenliği nasıl sağlanıyor?

Ödeme için kullandığımız altyapı Fonzip ve İyzico araçlarıdır, kart bilgileriniz güvenilir şekilde işlenmekte ve ödemeleriniz sağlanmaktadır. Ayrıca, yıllık ödemeleriniz için avantajlı taksit imkanları da sunulmaktadır.  

Üyelik iptal işlemi nasıl yapılır?

Üyeliğinizi herhangi bir sebepten dolayı iptal edebilirsiniz. Bu durumda, Aylık Üyelik paketinde yeni dönem aboneliğiniz otomatik yenilenmeyecek, Yıllık Üyelik paketinde yeni dönem aboneliğiniz otomatik yenilenmeyecektir.

Fatura alabiliyor muyum?

Üyelik başvurunuzu takiben yaptığınız ödeme ile birlikte ilgili işleminiz için E-Posta adresinize e-Fatura'nız gönderilir. Sisteme üyelik yaptığınız bilgiler doğrultusunda bireysel veya kurumsal faturanız ilgili bilgilere istinaden işlenerek iletilir. Üyelik ödemelerine KDV dahildir.

Üyelik başlangıç ve bitiş tarihi nedir?

Kayıt yaptığınız tarih itibariyle başlar ve üyelik paketinize göre BİR YIL olarak devam eder.


Aramıza katılarak topluluğumuza ve kendinize değer katın!